O firmie

Serwis & Offroad & Rajdy 4x4

Pullstart Plus

Serwis

Firma GAIK PUH -Pullstart Sp. z o.o. powstała w 1991 r. i rozpoczęła działalność od myjni samochodowej. Rok później poszerzyliśmy naszą działalność o usługi wulkanizacyjne i naprawy bieżące pojazdów. Zaowocowało to wkrótce pozyskaniem nowych klientów indywidualnych jak również flotowych, którzy docenili rzetelność , terminowość oraz jakość wykonywanych przez nas usług. Po kolejnej modernizacji firmy przekształciliśmy się w znaczące na rynku lokalnym przedsiębiorstwo. Dzięki temu nawiązaliśmy współpracę z takimi klientami jak: Coca Cola Beverages Polska, Prime Car Managment, Futura Leasing Polska. Znając zapotrzebowanie klientów zainwestowaliśmy w specjalistyczny sprzęt umożliwiający szczegółową diagnostykę pojazdów. W 2005 r. aby zapewnić sobie stałe wsparcie techniczne a także szkolenia pracowników wstąpiliśmy do między narodowej sieci serwisów samochodowych Autodistribution Polska z siedzibą w Krakowie.

Offroad

Możesz uzyskać u nas porady dotyczące dostosowania samochodu do jazdy w terenie. Wykonujemy klatki samochodowe, podnoszenie podwozia. Doradzamy jak przystosować twój samochód do trudnej jazdy terenowej.

Rajdy 4x4

Oferujemy kompleksową obsługę rajdów 4x4. Prowadzimy zajęcia szkoleniowe oraz warsztaty w zakresie imprez offroad. Kilka razy w roku organizujemy rajdy off-road, w tym cykliczną imprezę w ramach międzynarodowego maratonu off-road'owego rozgrywanego na terenie polskich poligonów wojskowych.